Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija

Mokslo metų baigimo šventė

Birželio 17 d. progimnazijos mokytojai susirinko į 2025–2026 m. m. pabaigos šventę. Tai buvo puiki proga apžvelgti nuveiktus darbus, pasidžiaugti pasiekimais bei įgyta naudinga patirtimi. Mokytojų komandos dalijosi įspūdžiais apie laimėtus projektus , stažuotes užsienyje ir bendros veiklos svarbą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, padėjusiems sukurti šią gražią šventę. Sveikiname visą bendruomenę su mokslo metų pabaiga  ir linkime nuostabios, ramios bei saulėtos vasaros! Tegul šis laikas teka lėčiau, sugrąžina jėgas, įkvepia naujiems tikslams ir dovanoja kuo daugiau malonių  akimirkų sau bei savo artimiesiems.

Autorius:
Vilma Mikalajūnienė

Nuotraukos:
Vilma Mikalajūnienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas